SQP500JB-270R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQP500JB-270R
  • Описание
    YAGEO Corporation SQP500JB-270R Case: Axial Composition: Metal Oxide Film Features: - Height: 0.354" (9.00mm) Lead Style: Through Hole Package / Case: Axial Power (watts): 5W Resistance (ohms): 270 Resistance In Ohms: 270 Series: SQP Size / Dimension: 0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm) Temperature Coefficient: ?±300ppm/?°C Tolerance: ?±5% Other Names: 270E LRW-5W-B 5%, 270W-5, MO-5W-B-270, SQP500JB 270R